Sosyal Medya:

HAKKIMDA

Her şey Mükemmel Gülüş İçin

Teknolojik Tıbbi Ekipmanlarla Kalıcı Tedaviler

Diş Hekimi Akif Karabulut

Harika bir gülüş ve doğal beyaz dişlere sahip olmanız için size özel seçenekler sunuyoruz

15 Yılı Aşkın Mesleki Deneyim

Ankara Gazi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olan Diş Hekimi Akif Karabulut Hekimlikte 15 , Fatsa' da ise 5 yılı aşkın süredir görev yapmaktadır.

Diş Hekimi Akif Karabulut

Mezun olduktan sonra bir çok kongre, sempozyum ve toplantılara katılan Karabulut, halen başta estetik dişhekimliği, implantoloji ve dijital dişhekimliği olmak üzere güncel gelişmeleri takip ederek mesleki toplantılara katılmaktadır.

Dt. Akif Karabulut Kimdir?

Dt.Akif Karabulut

1987 yılında Fatsa’ da doğan Akif Karabulut, 2004 yılında Fatsa Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 

Aynı yıl Ankara Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girmeye hak kazandı. 2009 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden ” Diş Hekimi” unvanı ile mezun olduktan sonra serbest Diş Hekimi olarak kendi kliniğinde görev yapmaya başladı.

Dt. Akif Karabulut 

Diş Hekimi

Kusursuz Dişler, Mutlu Gülüşler

Estetik Diş Hekimliği ile hastanın kişiliğine, kültürüne, yaşam şekline ve isteklerine uygun güzel bir gülüş sunuyoruz.

İmplantoloji

Diş implantları, hastanın doğal dişlerine en iyi alternatiftir. Geleneksel köprü ve protezlere göre daha konuşma ve çiğneme gibi fonksiyonlarda daha kalıcı ve rahat bir çözüm sunarken doğal bir görünümü de beraberinde getirir.

Doğru teşhis, yeterli bilgi, tecrübe ve ekipmanla uygulandığında diş implantı, hasta ve hekim açısından başarılı sonuçlar verebilen bir tedavi şeklidir.